tel.: 777 177 336

Není nic těžšího než napsat něco “O sobě”.  S nadhledem popsat kdo jsem a co vám mohu nabídnout. Ale proč psát o sobě, budu psát o svém fotografování, to mi půjde snad lépe…

Fotoateliér


Můj fotoateliér najdete v centru Hradce Králové blízko Klicperova divadla. V klidné  části starého města vás obstoupí pohoda a uvolnění, které jsou příznivé pro portrétní fotografii.

Samozřejmě je fotoateliér vybavený potřebnou kvalitní technikou – synchonními světly, která zaručují přirozenou barevnost fotografie. Fotoaparáty s kvalitními objektivy.
Nedilnou součástí kvalitních fotografií je i následná postprodukce, korekce barevnosti a přirozená retuš.

 

Reference


Firmy, se kterými spolupracuji:

 
Svatba
Divadlo
Koncerty
Koncerty
Portrét
Produktová fotografie
Produkty
Architektura link
Architektura
Promomo link
Promo
sport link
Sport
reportáž link
Reportáž
Volna tvorba

Pronájem chaty v České Čermné

Ubytování v soukromí útulné chaty, ve vesničce na úpatí Orlických hor u polských hranic. Dům je obklopen velkou zahradou s ovocnými stromy a keři, kde budete mít dostatek prostoru a klidu k relaxaci. Můžete využít venkovní posezení pod pergolou, u otevřeného ohniště, nebo u vnitřního krbu. Okolí je ideální na pěší výlety a cykloturistiku i na výlety autem či autobusem, v létě je možnost koupání, v zimě můžete vyrazit na běžky nebo sjezdovky. Obchod, hostinec a zastávka autobusu jsou 150 m od domu. Hraniční přechod do Polska je vzdálen jeden kilometr.

Chata k pronájmu poskytuje ubytování pro 4 až 8 osob ve 3 ložnicích.